EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  2752  23

 Заслугою нашої команди в Київському медуніверситеті вважаю неповернення до старих методів управління, - Катерина Амосова

Фактично 4 роки тому в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця відбувся соціальний вибух і вперше в історії вищої освіти був зміщений ректор. Причиною цього стала створена у виші важка атмосфера принижень не тільки студентів, а й викладачів.

Про це в інтерв'ю Українським Новинам заявила ректор Київського медуніверситету, доктор медичних наук Катерина Амосова, передає Цензор.НЕТ.

"Коли студенти змістили ректора і прийшла комісія МОЗ, усіх просто шокував рівень зарплати тодішнього головного керівника університету. А вона становила 1 млн грн у 2013 році! І нараховувалася за рахунок "унікального" контракту з Міністерством охорони здоров'я, керованого Р. Богатирьовою - 0,5% від виплат кожного контрактного студента", - констатувала Амосова.

Ректор зазначила, що саме тоді всім стало зрозуміло, чому викладачам було наказано в особистий вільний час, у вихідні, їздити по областям і рекрутувати майбутніх студентів. Усі вони були зобов'язані здавати документи про таку роботу і навіть відповідні фотографії зі шкіл, які вони відвідували.

"Це - тільки один приклад з багатьох зловживань. Фактично в медуніверситеті імені О.Богомольця був створений культ особистості тодішнього ректора. Тому університет і "вибухнув". А заслугою нашої команди був неповернення до старих методів управління", - підкреслила К. Амосова.

Так само вона зазначила, що другим реальним придбанням стало те, що в університеті була відновлена ​​справжня студентська демократія. І констатувала, що впевнена в тому, що коли буде проводитися ротація ректора, університет не дасть себе принижувати так, як це було раніше. А його співробітники і студенти не понесуть гроші і не погодяться взимку в одних халатах вибудовуватися на вулиці для зустрічі якогось третьорозрядного чиновника і з трепетом підносити йому квіти, співати хвалебні оди із вивчених напам'ять текстів.

"Вони не дадуть з собою таке зробити! Недарма  Майдані було гасло: "рабів до раю НЕ пускають!". Наші студенти та викладачі на тій хвилі соціального підйому просто видавили з себе той страх перед колишнім керівництвом. Це - головне!" - резюмувала діяльність свою і своєї команди за три з гаком роки К.Амосова.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042294
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору