EN|RU|UK
 Економіка
  2009  45

 В Україну доставили близько 134 тис. тонн американського вугілля, - МТП "Южний"

До причалів № 6 та № 5 ДП "МТП "Южний" пришвартувалися останні в 2017 році балкери з енергетичним вугіллям.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють у прес-службі підприємства.

Зазначається, що судно OCEANUS доставило 60,4 тис. тонн енергетичного вугілля для холдингу ДТЕК, а судно WOOLLOOMOOLLOO -73,4 тис. тонн для ПАТ "Центренерго".

Крім того, повідомляють, що в 2017 році обсяги перевалки імпортного енергетичного вугілля в ДП "МТП "Южний" становили понад 11% від загального вантажообігу підприємства.

"У 2017 році обсяги перевалки імпортного енергетичного вугілля в ДП" МТП "Южний" становили понад 11% від загального вантажообігу підприємства. З травня по грудень оброблено 18 суден типу Panamax. Це найбільший показник в Україні", - зазначив в. о. директора "Южного" Віталій Жуковський.

Нагадаємо, в Україні в кінці 2016 року було розгорнуто блокаду залізничних шляхів, за якими поставлялося вугілля з окупованих територій Донбасу. Влада заявляла, що цим поставкам немає альтернативи, і допускала можливість віялових відключень електроенергії з кінця березня. Паралельно Україна домовлялася про постачання вугілля з США і вже тоді планувала знову закуповувати його в ПАР. В кінці травня в Україну прибув перший контейнеровоз типу Panamax із вантажем вугілля-антрациту з ПАР.

Перше судно з США пришвартувалося до перевалочного комплексу ДП "МТП "Южний" 13 вересня. Після цього в Україні було доставлено ще кілька балкерів із вугіллям.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042218
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору