EN|RU|UK
 Політика України
  2106  34
Матеріали за темою:

 Бурбак вважає шкідливими розмови про закупівлю газу в "Газпрому"

Бурбак зазначив, що газовий ринок України і Євросоюзу має бути демонополізовано.

Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак вважає шкідливими розмови про закупівлю Україною газу в російського "Газпрому". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook пише РБК-Україна. 

"Підхід щодо торгівлі з російським агресором, між тим, має залишитися незмінним: закупівельний контракт із "Газпромом" за жодних обставин не може бути продовжено. Розмови або навіть натяки на це - шкідливі. З 2020 року - тільки транзит", - написав він. 

Бурбак також додав, що президент Росії Володимир Путін "ніколи не відмовиться від загарбницької політики щодо України". За його словами, "імперська державна монополія "Газпром" - це не бізнес, а інструмент агресії". 

"Відмова уряду Арсенія Яценюка від закупівель російського газу була правильним стратегічним рішенням. Тоді уряд провів енергетичну реформу, мета якої - повна енергетична незалежність країни упродовж десяти років, за рахунок власного видобутку газу, нафти і вугілля, диверсифікації постачання палива для атомної енергетики. Ми поважаємо міжнародне право і виконаємо рішення Стокгольмського арбітражу, який захистив наші права", - додав він.

Бурбак вважає шкідливими розмови про закупівлю газу в Газпрому 01

Крім того, Бурбак зазначив, що газовий ринок України і Євросоюзу має бути демонополізовано.

"Не взагалі, і не з 2020-го, а зараз. Наші реверсні закупівлі мають зберігатися, розширюватися, і вилитися в повноцінне приєднання України до газової мережі Євросоюзу. Вже зараз Україна має домовлятися про імпорт американського LPG-газу, який уже надходить (!) до Литви й Польщі", - зазначив він. 

Також він додав, що якщо Європа хоче бути вільною, проект Nord Stream 2 має бути остаточно поховано в 2018 році.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042156
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору