EN|RU|UK
 Суспільство
  4975  125

 Спецслужби РФ використовують у своїх інтересах українських націонал-патріотів, а ті найчастіше й не підозрюють про це, - Грицак

Росія активно використовує для дестабілізації ситуації всередині України і розхитування відносин з країнами-сусідами націонал-патріотичні сили України, а члени цих організацій найчастіше навіть не здогадуються про те, що відбувається.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна заявив глава Служби безпеки України Василь Грицак. 

Відповідаючи на запитання про те, чи має СБУ інформацію про використання Росією для дестабілізації ситуації в Україні організацій національно-патріотичного спрямування, В.Грицак зазначив: "Звісно. Якщо російські спецслужби можуть використовувати офіцерів СБУ, високопосадових осіб як своїх агентів не лише для отримання інформації, а й для впливу на процеси, які відбуваються в Україні, то вони можуть використовувати і націонал-патріотичні сили".

Глава української спецслужби висловив жаль, що багато з тих, хто входять до цих організацій, "ні сном ні духом не відають, хто насправді стоїть за кулісами цієї діяльності".

За його словами, досить складно визначити, коли російські спецслужби використовують націонал-патріотів "у темну", а коли ці організації свідомо провадять діяльність на шкоду Українській державі.

"У виявленні таких громадян мають допомагати і державні органи, і суспільно-політичні об'єднання, і тоді нам буде набагато легше документувати такі злочини... Також якщо хтось із представників націонал-патріотичного середовища запідозрить свого сподвижника з партії або громадської організації в роботі на російські або інші спецслужби, він може нам повідомити, анонімно або безпосередньо, і ми обов'язково перевіримо цю інформацію", - пояснив В.Грицак. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042135
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору