EN|RU|UK
 Політика України
  2466  70

 ЦВК пропонує провести державний експеримент із передачі відомостей про підрахунок голосів виборців

Центральна виборча комісія пропонує провести державний експеримент з передачі в електронному вигляді відомостей про результати голосування на проміжних виборах народних депутатів із виборчих дільниць безпосередньо у ЦВК.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ЦВК.

 Експериментом передбачено, що відомості про зміст протоколів дільничних виборчих комісій в електронному вигляді будуть передаватися з усіх виборчих дільниць відразу і безпосередньо до Центральної виборчої комісії! Таким чином, українське суспільство та міжнародна спільнота матимуть можливість дізнатися про результати підрахунку голосів виборців вже на ранок дня наступного за днем голосування.

Метою такого експерименту також є практичне випробування в процесі встановлення результатів проміжних виборів народного депутата України в порядку, визначеному Законом України "Про вибори народних депутатів України", можливості автоматизованого формування протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях, протоколів окружних виборчих комісій про повторний підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях, про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі. А також – можливості встановлення підсумків голосування в одномандатному виборчому окрузі на підставі створених в електронній формі протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях в одномандатному виборчому окрузі та про повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042077
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору