EN|RU|UK
 Суспільство
  8149  140

 "Це буде дорога туризму, дорога бізнесу", - Порошенко проінспектував будівництво траси Одеса-Рені

У рамках робочої поїздки в Одеську область Президент Петро Порошенко оглянув відремонтовану ділянку автомобільної дороги загального користування державного значення М-15 Одеса - Рені (в напрямку Бухареста). Главі держави також було представлене обладнання габаритно-вагового контролю.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

У повідомленні зазначається: "Президент наголосив на важливості запровадження системи фінансування будівництва доріг за рахунок перевиконання митних надходжень, яка за його ініціативою був запроваджена два роки тому і сьогодні дає свої результати. 

"Там, де раніше була найбільш корумпована частина діяльності держави, я два роки тому сказав: для того, щоб забезпечити громадський контроль, половина від перевиконання (надходжень на митниці, - ред.) йде не на Київ, а на дорожнє будівництво", - сказав Петро Порошенко. 

При цьому він зауважив, що виконання цього експерименту не завжди було ефективними. Зокрема, у 2016 році в Одеській області перевиконання було  лише 86 млн грн. "На 86 млн дорогу не відремонтуєш. Це означає, що неефективно працювала митниця. Було "зелене світло" тим, хто в обхід митниці завозив вантажі. А цього року порівняйте - 86 млн і майже 2 млрд. І ці два мільярди пішли на будівництво доріг і дозволили тут, в Маяках капітально відремонтувати дорогу. А дорога - це життя", - сказав Президент. 

Петро Порошенко висловив упевненість, що наступного року буде завершено будівництво всієї траси "Одеса-Рені" і це дозволить значно підвищити транспортний, економічний та туристичний потенціал цілого регіону. "Ми показуємо як мрії втілюються в життя", - підсумував Президент.  

Президент зауважив, що влада робить все можливе для  продовження будівництва дороги. Зокрема, Президенту доповіли про збільшення на 2 млрд коштів, які йдуть на будівництво доріг в Одеській області – сума зросла від 700 млн до 2,8 млрд. 

Президент зазначив, що це все відбувається в умовах війни, коли Україна вимушена витрачати більше 5% ВВП на побудову нової, сильної армії. Не зважаючи на це, за словами Президента,   будівництва доріг є важливим, в тому числі і траси Одеса-Рені. "Чому це важливо? Бо це буде дорога туризму, дорога бізнесу. Дорога відродження Маяків і всієї Одеської області. До нас будуть приїжджати підприємці і туристи і залишати гроші. А в Маяках, в Одеській області буде підвищуватися рівень життя", - ззначивГлава держави та  зауважив, що це є метою його роботи. 

Петро Порошенко подякував місцевим мешканцям за підтримку. За його словами, зросли додаткові надходження з митниці і це відчутно саме на будівництві доріг. "Пам’ятаєте що було тут 2-3 роки тому? І що зараз? На сьогоднішній день маємо те, що і стадіони будуються, і школи будемо будувати, і будемо будувати об’єкти інфраструктури, і берегти дороги", - зазначив він.

Президент також зазначив, що на цій трасі встановлене спеціальне обладнання - вагові комплекти, які здійснюватимуть контроль навантажень автомобілів для того, щоб дороги не руйнувались і працювали тривалий час. "І довкола дороги будуть розвиватися Одеська область і Україна", - додав він. 

Глава держави зазначив, що для України цей рік є результативним і багато чого у 2017-му вона досягла. "Ми разом, ми віримо у перемогу і ми будемо робити все, щоб по всій Україні було так, як сьогодні в Маяках: нова дорога, ваші усмішки, українські прапори й абсолютне єднання", - сказав він. 

Довжина відремонтованої ділянки 41 км, вона характеризується високою інтенсивністю руху – близько 22 тисяч автомобілів на добу. Вартість ремонтних робіт становить 465,8 млн грн. З них з державного бюджету - 1,2 млн грн, кошти від "митного експерименту" – 464,6  млн грн. Роботи тривали з липня по грудень 2017 року. 

Протяжність автомобільної дороги М-15 Одеса – Рені (на м. Бухарест) становить 289,4 км. М-15 проходить територією 9-ти районів Одеської області, територією республіки Молдова і з’єднує міста Одеса, Біляївка, Білгород-Дністровський, Сарата, Татарбунари, Арциз, Тарутине, Кілія, Ізмаїл, Болград, Рені, природний заповідник Вилково".  

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042074
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору