EN|RU|UK
 Політика України
  1672  29

 Порошенко підписав необхідні для реформи охорони здоров'я закони

Президент України Петро Порошенко підписав закони, необхідні для старту реформування системи охорони здоров'я. Йдеться, зокрема, про закон про державні фінансові гарантії (законопроект 6327), а також про закон про поліпшення надання медичної допомоги в сільській місцевості (7117).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Facebook Петра Порошенка

"Сьогодні я підписую два вкрай важливих Закони України – "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості" та "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення". Підписанням Закону я даю старт реформі. Тепер м’яч на полі Уряду. І я сподіваюсь, що 2018 рік стане вдалим роком для медичної спільноти", - заявив Порошенко.

Як повідомлялося, Верховна Рада 5 грудня 2017 прийняла в другому читанні внесений Президентом України законопроект про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості (законопроект №7117). За інформацією Міністерства охорони здоров'я, прийнятий закон забезпечить виділення близько 5 млрд грн на посилення медичної інфраструктури в сільській місцевості протягом двох років. Закон передбачає забезпечення в сільській місцевості медиків службовим житлом і транспортом, створення можливостей для отримання освіти та підвищення кваліфікації і визначає пріоритетом розвиток телекомунікаційної інфраструктури для функціонування електронної системи охорони здоров'я та впровадження телемедицини, раніше анонсованої президентом.

Раніше, 19 жовтня 2017 року Верховна Рада підтримала в другому читанні і в цілому законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів (№6327), який дає старт медичній реформі, зокрема, змін в системі фінансування медичних послуг.

Порошенко підписав необхідні для реформи охорони здоровя закони 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041977
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору