EN|RU|UK
 Політика України, Технології
  8473  32
Матеріали за темою:

 "Радість неповна - не всі хлопці повернулися", - звільнений із полону український боєць Олексій Кириченко. ВIДЕО

Звільнений із полону український боєць Олексій Кириченко, який брав участь у боях за Савур-Могилу в Донецькій області і був захоплений бойовиками у вересні 2014 року, подякував усім, хто докладав своїх зусиль для звільнення українських заручників і нагадав про тих, хто ще залишився в полоні бойовиків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це боєць сказав під час виступу в Харкові відразу після прильоту.

...

Відео Прямий

"Ми, усі полонені в Макіївці, вранці ще їли баланду, а потім 6 годин їхали в автозаку. Дуже важко повірити, що все це відбувається насправді. Я хочу подякувати нашій владі, президенту, всьому нашому уряду, духовній владі. Саме ця єдність дала той результат, що нас звільнили. Для мене це дійсно хвилюючий день. Але радість неповна - не всі хлопці повернулися сюди", - сказав Кириченко.

Чоловік розповів про досвід спілкування з бойовиками.

"Я дуже багато спілкувався з сепаратистами. Я ніколи не приховував своїх поглядів. І я ніяк не міг зрозуміти, чому люди серйозно переконують мене, що ... Вони не розуміють, що поганого зробив Ленін. Мене на повному серйозі переконували, що Сталін - це свята людина, і показували православні ікони зі Сталіним. Для мене це незрозуміло. Ви знаєте, я бачу, я відчуваю серцем, що Україна ще недостатньо покаялася за гріх комунізму", - говорить він.

"І мені здається, якби люди це усвідомили - я не кажу про Росію, хоча б в нас - такого лиха, яке сталася на Донбасі і в Криму, його просто не було б", - додав Кириченко.

Олексій розповідає, як його побратимам допомагала віра в Бога.

"Я бачив хлопців, які по-справжньому знаходили Бога. Я бачив людей, які своїми молитвами робили диво. Я бачив людей, які ... Ви знаєте, у нас дуже багато хлопців там кинули курити. Вони взялися за фізкультуру. Я бачив людей , які почали писати просто чудові вірші. Хтось почав займатися іноземними мовами. І, ви знаєте, я бачу, наскільки великий, наскільки потужний потенціал нашої нації, якщо таке дійсно відбувається ", - згадує боєць.

За його словами, незважаючи на всі труднощі полону, деякі люди зуміли там розкритися і стали єдиною родиною.

Олексій Кириченко до війни був підприємцем і перебував у полоні у бойовиків 1 212 днів.

 Про Олексія Кириченка і його звільнення читайте тут: "Довга дорога з полону" ДНР".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041945
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору