EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2489  90

 Перехід від експорту сировинних матеріалів до продажу готової продукції, - Кубів презентував Експортну стратегію України

Серед завдань стратегії створення умов для бізнесу і розвиток послуг із підтримки бізнесу.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні, 27 грудня, на засіданні Кабінету Міністрів України, віце-прем'єр міністр Степан Кубів презентував Експортну стратегію України.

У плані дій стратегії перехід від експорту сировинних матеріалів до продажу готової продукції на нові перспективні ринки збуту.

"Сьогодні запропонована дорожня карта перспективного розвитку експорту до 2021 року. Це чіткий план, як перейти від експорту сировини до експорту готової науковомісткої та інноваційної продукції за кордон", - говорить Кубів.

Наталія Микольська, заступник голови Мінекономрозвитку України, презентувала проект стратегії.

"Експорт - це двигун економіки, - говорить вона. - Ми втратили за три роки війни 20% експортної продукції, але українські виробники вистояли. І Експортна стратегія покликана їм допомогти".

Вона нагадала, що експорт - це завжди командна робота для держави. Тому необхідна злагоджена робота транспорту, митниці, бізнесу та інших структур для того, щоб країна отримала нові можливості на світових ринках.

 Серед завдань стратегії створення умов для бізнесу і розвиток послуг з підтримки бізнесу. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041681
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору