EN|RU|UK
 Політика України
  3722  20

 Сьогодні День контррозвідки СБУ

27 грудня 1991 року - день утворення контррозвідки незалежної України. Саме цього дня Голова Служби Національної безпеки України Є.К.Марчук своїм наказом затвердив організаційно-штатну структуру Головного управління контррозвідки (ГУК), згодом перетвореного на Департамент контррозвідки СБУ.

 Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сьогодні День контррозвідки СБУ. Хочу висловити повагу до контррозвідників, які захищають державу всупереч багатьом "усупереч". Рік 2017-й був дуже важкий для спецслужби, війна висуває дедалі серйозніші виклики і вимагає дедалі більших змін", - написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Сьогодні готується обмін полоненими. Дуже багато російських найманців і зрадників, яких підготували на обмін на наших полонених і заручників, пішли за ґрати саме завдяки роботі контррозвідки. Низку кримінальних справ контррозвідки в 2017-му, такі як розслідування виведення з ладу танків 17-ї танкової бригади, мають життєво важливе значення для безпеки держави та збройних сил. Дякую", - пише журналіст.

Нагадаємо, однією з останніх гучних справ контррозвідки, було затримання заступника керівника протоколу прем'єр-міністра Станіслава Єжова, якого підозрюють у співпраці зі спецслужбами Росії.

Оперативники СБ України задокументували, що чиновник за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв'язку. 21 грудня Єжову було оголошено підозру.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041660
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору