EN|RU|UK
 Політика України
  2082  128
Матеріали за темою:

 Представник посольства США Сміт: "Я вірю, що корупція в Україні буде подолана"

Комплексне реформування правоохоронних органів і засвоєння сучасних західних практик в довгостроковій перспективі принесе справжню користь Україні та українцям.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів начальник відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Крістофер Сміт.

"Наприклад, початок патрульної поліції і створення умов, за яких всі майбутні поліцейські починатимуть свою службу саме з патруля, забезпечення незалежності НАБУ і САП, щоб вони могли розслідувати найбільш корумпованих державних службовців, стануть ключовими факторами їх ефективності в довгостроковій перспективі. Як я вже сказав, реформи є вирішальними для України. Важливо їх продовжувати. Українці хочуть бачити конкретні результати. Слід зазначити, що хоча окремі зусилля, такі, як створення НАБУ або патрульної поліції, можна вважати вдалими, але для довготривалого успіху, реформи повинні відбуватися у всіх органах влади і всьому секторі кримінальної юстиції", - пояснив Сміт.

Представник посольства США підкреслив, що без судової реформи, зокрема, створення незалежного антикорупційного суду і підтримки інших органів кримінального правосуддя, НАБУ не може функціонувати ефективно повною мірою.

На питання, чи вірить він у те, що корупцію в Україні можна побороти, Сміт відповів: "Так, можна, і я вірю, що вона буде подолана. Але боротьба проти корупційних практик, які глибоко вкоренилися в багатьох державних установах, буде тривалою. Нам завжди хочеться, щоб зміни відбулися швидко, але боротьба з корупцією в Україні була правильно названа війною. А війни вимагають часу. Битви виграються і програються. У них є постраждалі, і вони вимагають багао жертв. Так і в боротьбі з корупцією. Тому тримайтеся свого курсу, продовжуйте боротися і ніколи не здавайтеся! " - закликав він.

Повний текст  розмови читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041651
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору