EN|RU|UK
 Політика України, Технології
  17311  163
Матеріали за темою:

 Спеціалізований броньований автомобіль із робочим шифром "Варта-Новатор" пройшов випробування. ВІДЕО + ФОТОрепортаж

22 грудня на території Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України пройшли випробування нового автомобіля з робочим шифром "Варта-Новатор" за участі командувача НГУ генерал-полковника Аллерова Ю.В. У випробуваннях також приймали участь представники МО та спецпідрозділу КОРД МВС України, офіцери управління та департаменту НГУ, представники Державного науково- дослідного інституту МВС України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, випробування проводилися в складних погодних умовах.

Спеціалізований броньований автомобіль "Варта-Новатор" отримав позитивну оцінку від всіх представників силових відомств, які взяли участь у випробуваннях.

...

СБА "Варта-Новатор" було сконструйовано та виготовлено конструкторсько-виробничим підприємством "Українська бронетехніка" спеціально для потреб НГУ за власні обігові кошти компанії, та із врахуванням вимог користувачів до техніки даного класу.

Спеціалізований броньований автомобіль із робочим шифром Варта-Новатор пройшов випробування 01

Легкий броньований автомобіль виготовлено із високоякісної сталі та відповідає класу бронювання ПЗСА-4. Споряджена маса автомобіля "Варта-Новатор" становить 6400 кг. Розроблено два варіанти автомобіля із пасажиромісткістю 5 та 8 осіб. Новатор - це базова модель, в подальшому може застосовуватись як спеціальна патрульна машина, медична машина, машина зв’язку та розвідки. Може бути обладнана розвідувально-ударним комплексом, бойовим модулем типу "Іва", ПТРК, зенітно-ракетним комплексом.


Спеціалізований броньований автомобіль із робочим шифром Варта-Новатор пройшов випробування 02

Автомобіль обладнано системою пожежогасіння в салоні та в моторному відсіку. Завдяки ультрафіолетовим та інфрачервоним детекторам система виявляє займання за 3 мілісекунди та ліквідує її за 250 мілісекунд. Всі двері обладнані спеціальними підсиленими ригелями і замками підвищеної надійності та мають можливість відкривання ззовні у екстрених ситуаціях. Максимальна швидкість автомобіля по шосе 120 км/год. Спеціальне освітлення в салоні (білий, червоний, синій колір) та система повного, часткового та нічного маскувального освітлення у темний час доби.


Спеціалізований броньований автомобіль із робочим шифром Варта-Новатор пройшов випробування 03


Спеціалізований броньований автомобіль із робочим шифром Варта-Новатор пройшов випробування 04

У вантажному відсіку розміщено місце для сидіння та передбачено місце для фіксації санітарних нош. Три борти вантажного відсіку відкидаються. Бокові борти легко знімаються для полегшення завантаження/розвантаження та перевезення вантажів різного розміру.


Спеціалізований броньований автомобіль із робочим шифром Варта-Новатор пройшов випробування 05

Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Аллеров Юрій Володимирович особисто випробував новий автомобіль за кермом та дав позитивну оцінку технічним можливостям СБА "Варта-Новатор".

Спеціалізований броньований автомобіль із робочим шифром Варта-Новатор пройшов випробування 06

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041644
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору