EN|RU|UK
 Політика України
  4148  60

 Порошенко підписав закон, який скасовує скорочення кількості прокурорів із 2018 року

Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений раніше Верховною Радою закон, який скасовує раніше затверджену норму про скорочення з 2018 року кількості прокурорів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на офіційному сайті українського парламенту.

Закон №7160 про внесення змін до закону "Про прокуратуру" щодо оптимізації чисельності працівників органів прокуратури, ухвалений у першому читанні і в цілому 7 грудня і підписаний спікером парламенту 12 грудня, повернутий із підписом очільника держави у вівторок, 26 грудня.

Як повідомлялося, закон скасовує норму про те, що з 1 січня 2018 року кількість прокурорів має  скоротитися до 10 тис осіб. Водночас пропонують залишити лише ту частину цієї статті, в якій мовиться, що чисельність співробітників органів прокуратури становить не більше 15 тис. осіб.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, положення статті про скорочення кількості прокурорів з'явилося в липні 2015 року. У супровідному документі сказано, що станом на жовтень 2017 року кількість прокурорів становить 11 313 осіб із загального числа співробітників 15 тис. осіб.

Автори закону пояснюють, що якщо кількість прокурорів скоротиться до 10 тис., як передбачає законодавство, з 2018 року, тобто на 1 тис. 313 осіб, це "неминуче призведе до збільшення і без того невиправданого навантаження на них".

Після голосування прес-секретар Генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган повідомила, що він "вітає рішення Верховної Ради України про скасування скорочення чисельного складу органів прокуратури та вважає це дійсно державницькою позицією".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041595
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору