EN|RU|UK
 Політика України
  2746  11

 До кінця 2018 року патрульна поліція і поліція громадської безпеки об'єднаються в один департамент, - Князєв

До кінця наступного року патрульна поліція і поліція громадської безпеки будуть об'єднані в один департамент поліції превенції.

Про це заявив голова Національної поліції Сергій Князєв на прес-конференції, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

“До кінця 2018 року ми плануємо уніфікувати і зробити єдиний стандарт роботи патрульної поліції: блок патрульної поліції і блок поліції громадської безпеки ми об’єднаємо, не буде два різних департаменти, думаю, що прийдемо до одного загального підрозділу — це буде поліція превенції”, - розповів Князєв.

За його словами, таке рішення, зокрема, пов’язано з тим, що наразі в 33 містах, в основному в обласних центрах, діє нова патрульна поліція, а в маленьких містах і селищах - групи швидкого реагування патрульної поліції.

Князєв підкреслив, що в діяльності цих структур спостерігається “невідповідність”, і громадянам більше імпонує робота саме нової патрульної поліції.

"Основне завдання на 2018 рік - реорганізувати групи поліції, які працюють всюди в Україні, крім облцентрів. На сьогодні у нас де-факто дві патрульні поліції: нова, яка працює в 33 містах, а в інших містах, містечках і селищах працюють групи швидкого реагування патрульної поліції. ми бачимо невідповідність. Громадянам більше імпонує робота патрульної поліції. Тому на 2018 рік ми поставили собі це як основну задачу, і почали з керівників ", - цитує Князєва lb.ua.

Обидві патрульні служби увійдуть в поліцію превенції, в зв'язку з чим керівниками регіональних департаментів превенції вже призначаються представники патрульної поліції. У зв'язку з цим повноваження управлінь патрульної поліції будуть поширені на всю область, а не тільки на обласний центр.

""Я думаю, що до кінця 2018 року ми плануємо уніфікувати і зробити єдиним стандарт роботи патрульної поліції. І блок поліції патрульної, і блок поліції громадської безпеки ми об'єднаємо. Не буде два різних департаменти. Ми думаємо, що ми прийдемо до одного загального підрозділу – це поліція превенції", -цитує Князєва УНІАН.

Разом з тим, глава Національної поліції Сергій Князєв прогнозує, що 2018 рік буде важким для його підлеглих, оскільки криміногенна ситуація в країні залишається складною.

"Чому 2018 рік буде важким? Тому що криміногенна ситуація в державі не стає значно кращою, і ми, як і на початку 2017 року, плануємо твердіші чинники протидії вчиненню правопорушень в нашій країні і готуємо себе до цього", - сказав він

За словами Князєва, найголовнішим у 2017 році стала мінімізація втрат серед особового складу Нацполіціії, а також те, що вона змінюється в сторону превенції злочинів.

"Тобто ми перестаємо бути каральним органом або органом, який розганяє і там (командує. - Ред.):"Всім сидіти тихо!" Ні, ми забезпечуємо громадську безпеку під час масових заходів, тисячі яких були проведені цього року. Я вам дав статистку кількості травмованих поліцейських - ось це мене турбує більше, ніж якісь ситуативні перемоги", - резюмував глава Нацполіції.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041493
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору