EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  2114  14
Матеріали за темою:

 Кабмін продовжив держпрограму забезпечення молоді житлом до 2020 року

Кабінет Міністрів України продовжив дію державної програми забезпечення молоді житлом до 2020 року.

Згідно з постановою №1032 від 20 грудня, програма, що почалася 2013 року, мала завершитися у 2017 році, але її продовжили до 2020 року, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

Передбачається, що успішне виконання програми може забезпечити житлом 5 165 молодих сімей, побудувавши 372,55 тис. кв. м, за умови перерахунку в середньому забезпеченості загальною площею житла на 1 сім'ю в 62,5 кв. м.

Для реалізації програми необхідне фінансування в розмірі 2,83 млрд грн.

У повідомленні, яке додається до постанови, зазначено, що продовження дії програми сприятиме вирішенню питання забезпечення молоді житлом, а відповідно матиме позитивний вплив на вирішення демографічної проблеми, яка є дуже гострою в Україні. 

Програма передбачає фінансування механізму пільгового кредитування молоді на придбання житла, а також погашення зобов’язань за раніше укладеними договорами часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків. 

Серед джерел фінансування програми: кошти спеціального фонду державного бюджету, кошти місцевих бюджетів, а також залучені ресурси. Нині діє 70 місцевих програм забезпечення молоді житлом. Реалізація Державної програми передбачає співфінансування за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041482
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору