EN|RU|UK
 Події
  647  23

 У 2017 році кількість розкритих злочинів зросла на 40 тис., - Князєв

Порівняно з попереднім роком, кількість розкритих правоохоронцями злочинів зросла на 40 тис. Про це на підсумковому річному брифінгу заявив голова Національної поліції Сергій Князєв.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Як зазначив Князєв, рівень злочинності в Україні не дуже змінився, порівняно із 2016 роком.

"Результати роботи блоку криміногенної ситуації в нашій державі. 2016 рік ми закінчили із цифрою 562 372 правопорушення, які розслідувалися. Тим часом, за 11 місяців 2017 року зареєстровано майже 500 490 правопорушень. Тобто ми констатуємо, що 2017 року кількісний рівень злочинності не дуже зміниться в нашій державі, що ми й прогнозували на початку року. Ми взагалі думали, що збільшиться рівень злочинності. Але при цьому кількість розкритих нами злочинів, порівняно з минулим періодом, зросла на 40 тис. Тобто ефективність роботи Нацполіції – це по суті закінчені правопорушення та направлені до суду, це наше основне завдання. І на 40 тис. правопорушень ми в суд направили більше", - розповів він.

Князєв також констатував зменшення в Україні кількості крадіжок і збільшення їх розкриття.

"Головні категорії правопорушень, за якими суспільство оцінює дії або бездіяльність поліції, найбільша складова – це крадіжки. Нам вдалося скоротити вчинення таких правопорушень майже на 50 тис. Це профілактична робота, ми бачимо зменшення із 303 тис. у 2016 році до 254 тис. у 2017 році.

Однак кількість розкритих злочинів зросла більш ніж на 15 тис. Тобто на 15 тис. більше правопорушень серед категорії "крадіжки" пішло до суду. Минулого року було скоєно понад 25 тис. пограбувань, це також той знаковий сегмент, за яким суспільство оцінює безпеку чи небезпеку громадян нашої держави. Цього року майже 16,5 тис. було вчинено. Тобто ми бачимо на 9 тис. пограбувань вчинено менше, це профілактична робота.

Ми спрацювали превентивно більше, але розкрили за 11 місяців загалом на 280 пограбувань більше. Тобто щодо розслідування такої категорії правопорушень – це наше завдання на 2018 рік, знайти, ми думаємо, що ми знайшли ті прогалини і помилки, і незважаючи на паралельні реформи прокуратури, судової системи ми тут не маємо пасувати зараз", - розповів він.

Голова Нацполіції також зазначив зниження кількості скоєних розбійних нападів. 

"Минулого року було 3560, у нинішньому році – 2663. Тобто можемо констатувати, що цей вид злочинності зменшується, зокрема превентивними заходами, але кількість розкритих правопорушень – ми розкрили 1621 розбійний напад, це за 11 місяців. Можемо констатувати, що кількість направлених до суду, незважаючи на зменшення скоєних, не дуже відрізняється від минулого року. Тобто це наше завдання на наступний рік", - відзвітував Князєв.

Крім того, з початку року в Україні сталося 1242 вбивства.

"Цього року зафіксовано найнижчу кількість злочинів за останні 2 роки, на 121 вчинено менше. 1242 вбивства зареєстровано за 11 місяців. Натомість маємо найвищу питому вагу розкритих злочинів цієї категорії – 89%. Це ще не рівень 2013 року, ми показуємо статистику за 5 років, щоб було видно динаміку, але ми ефективно змінюємо цю складову, тому що вбивство громадян – це найтяжчий злочин, на який треба докладати найбільшу кількість зусиль, а також на попередження цього виду злочинності", - резюмував Князєв.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041469
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору