EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  15880  258

 З 24 млн працездатних українців 8 млн - чоловіки, 16 млн - жінки, з них половина - домогосподарки, - віце-прем'єр Зубко

В Україні з 24 мільйонів працездатного населення - 8 млн - чоловіки, 16 млн - жінки, з яких працюють лише 8 мільйонів, а інші займаються домашнім господарством.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Укрінформу" розповів віце-прем'єр-міністр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Віце-прем'єр закликає владу в регіонах активніше будувати дитячі садки і звільняти жінок від сидіння в декретній відпустці, якщо вона прагне реалізувати себе ще й в іншому напрямку.

"Ми зараз опрацьовуємо можливість створення дитячих садків на перших поверхах багатоповерхівок. І закріпити це на рівні стандарту. Важливим є питання фінансування дитсадків. У різних містах на одну дитину в рік витрачається від 27 до 50 тис.грн з бюджету. Якщо місцева влада не може забезпечити всім місця в дитсадках, то нехай запропонує батькам ці 35 тисяч у рік за перебування дитини в приватному садку. По-перше, це буде мотивувати появу приватних садочків. І, по-друге, на це не потрібно витрачати 60-80 млн гривень з місцевого бюджету, щоб ппобудувати  садок на 200 місць", - розповів Зубко.

Він також зазначає, що великою є загроза втрати людського потенціалу, від'їзд людей за кордон. Віце-прем'єр упевнений, що держава повинна утримувати українців від виїзду за кордон не тільки підвищенням зарплат і пенсій, а й якісною інфраструктурою.

"Постійно пояснюю на місцях, що треба не чекати, а щось робити. Люди сплатили податки і за ці гроші хочуть отримати дороги, дитсадки, школи, музеї, театри, спортивні майданчики. А якщо цього не буде, люди поїдуть з країни. Це - найбільша проблема України на сьогодні", - розповів Зубко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041429
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору