EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  44918  346

 Екс-полонянка Різаєва - Савченко:"Поясни мені, як ти примудряєшся їздити до сепарів і тебе не беруть у полон?"

Звільнена з полону терористів "ЛНР" Гайде Різаєва звинуватила народного депутата Надію Савченко в зраді України та наданні інформації бойовикам.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Facebook-сторінку Гайде Різаєвої.

"Надія три дні намагається виправдати перед УКРАЇНСЬКИМ суспільством свої поїздки в ЛДНР ... Її виправдання будуються на такому: "У списках на обмін полоненими вказані не всі ті, що перебувають у полоні. СБУ і волонтери не всіх знайшли, вони не працюють. Вірте мені, і все буде добре"... Засмучу тебе, Надю", - пише Гайде Різаєва.

Окрім цього, вона заявляє, що "Українськими спецслужбами зроблено все, щоб наші хлопці були на волі !!!! І якщо ми не хочемо віддавати  "Васю" сепарам, то це тільки тому, що "Вася" ще до війни вбив когось і не має ніякого відношення до Мінських угод і він як громадянин України повинен понести заслужене покарання".

Гайде Різаєва просить народного депутата дати відповіді за сімома пунктами. Зокрема, чому ту не беруть у полон терористи. "Мене вдруге взяли в полон, коли я вже вела перемовини щодо полонених. Взяли тупо як розмінну карту, незважаючи на офіційні домовленості зі Світланою Конопльовою (депутатом ЛНР)", - зазначає автор.

Вона висловлює ряд припущень про зв'язок Савченко з терористами. "Ти не хочеш розповісти українцям, як ти, після своєї чергової поїздки в "Л / ДНР", прирекла на полон нашу диверсійну групу в особі Михайла Поповича та Василя Сапронова. Вони вірили тобі, ідіотко ... Навіть я до останнього не знала, що вони наші. І тільки після того, як Мишко з Ваською попросили твій номер телефону і зустрілися з тобою - вони потрапили в полон ... Ти їздиш туди, щоб наших зливати сепарам?" - додає Різаєва.

Крім того, жінка пояснює свою поведінку: "Можеш скільки завгодно через своїх псів поширювати відео, де мене перед обміном обіймає Сергій Грач, сепар, начальник військової комендатури. Мені все одно) Завдяки цим "обіймам" я домоглася звільнення з полону Сергія Захарова, який пережив афганську війну і другої війни він би не витримав. І, повір, якщо б для цього потрібно було б переспати з усім військом, я б це зробила".

"Якби ти хотіла допомогти, щось робила б це спільно з делегованими на це органами, мудро і хитро ... А ти - боягузлива і слабка натура! Ти просто Лампочка Ілліча, навіть не ЛАМПА, А ЛАМПОЧКИ, створена Путіним для розжарювання обстановки в нашій державі", - резюмує Різаєва.

Екс-полонянка Різаєва - Савченко:Поясни мені, як ти примудряєшся їздити до сепарів і тебе не беруть у полон? 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041393
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору