EN|RU|UK
 За кордоном
  7765  134

 Тому що в кандидата відсутнє пасивне виборче право, - ЦВК РФ про відмову Навальному в реєстрації на президентські вибори

На засіданні Центрвиборчкому РФ у понеділок прийнято рішення не реєструвати Олексія Навального кандидатом у президенти Росії. Політик заявив, що має намір оскаржити рішення в Конституційному суді.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Під час засідання ЦВК Росії член комісії Борис Ебзеєв зазначив, що злочин, який було інкриміновано О.Навальному, належить до числа тяжких, які позбавляють його права балотуватися на посаду президента Російської Федерації протягом 10 років після зняття чи погашення судимості.

"Хотів би звернути увагу, що судимість зберігається, і тому я змушений запропонувати проект рішення ЦВК, сенс якого зводиться до того, щоб відмовити в реєстрації групи виборців, створеної для підтримки самовисування кандидата на посаду президента РФ Олексія Навального в зв'язку з відсутністю в нього пасивного виборчого права", - заявив Б.Ебзеев.

Він нагадав, що 24 грудня клопотання О.Навального щодо реєстрації групи виборців, створеної для підтримки його самовисування як кандидата на посаду президента РФ і додані до нього документи, надійшли до ЦВК. "ЦВК працювала всю ніч. Незважаючи на це, робоча група підійшла до розгляду цих документів дуже ретельно", - пояснив Б.Ебзеєв.

ЦВК РФ також відмовила в реєстрації групи виборців, створеної для підтримки самовисування кандидата на пост президента РФ Олексія Навального, через відсутність у політика пасивного виборчого права.

Навальний, виступаючи на засіданні ЦВК РФ, заявив, що має право йти на вибори, пославшись на рішення ЄСПЛ. Він зазначив, що представляє "величезну кількість виборців". Пізніше Навальний заявив, що має намір оскаржити рішення Центрвиборчкому РФ, пов'язане з його висуненням, у Конституційному суді.

Центральна виборча комісія РФ відмовила в понеділок в реєстрації групі виборців, створеної для підтримки самовисування кандидата на пост президента РФ Олексія Навального через відсутність у нього пасивного виборчого права.

Нагадаємо, опозиціонера Олексія Навального висунули в президенти Росії, незважаючи на те, що раніше ЦВК попередила про неможливість його реєстрації кандидатом.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041369
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору