EN|RU|UK
 Політика України
  6853  162

 Вибори в ОТГ: перемогли 28 кандидатів від партії "БПП", - прес-служба

На виборах в об'єднані територіальні громади, які проводилися 24 грудня 2017 року, більшість переможців - це кандидати від територіальних організацій Партії "БПП" Солідарність "і кандидати, яких підтримувала Партія" БПП "Солідарність".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба партії. У цілому перемогли 28 кандидатів від БПП "Солідарність".

Вибори в ОТГ: перемогли 28 кандидатів від партії БПП, - прес-служба 01

Найбільше громад кандидати від "БПП "Солідарність" очолять у Миколаївській області – 7, Полтавській області – 6, Дніпропетровській області – 3. Представники "БПП "Солідарність" перемогли у переважній більшості регіонів. Зокрема, у Миколаївській області у всіх 7 громадах, де відбувались вибори, перемогли кандидати від партії. Результати інших політичних сил: "Батьківщина" – 4, Радикальна партія – 2, "За конкретні справи" – 2, Аграрна партія – 1, "УКРОП" -1, Відродження -1.

Також партія, за попередніми даними, отримала 178 мандатів депутатів ОТГ. З них 22 мандати в міських ОТГ і 156 мандатів у сільських та селищних ОТГ.

"Показовим є результат партії у Миколаївській області. Тут вибори відбулися у 7 ОТГ. У всіх громадах головами стають кандидати від БПП Солідарність. Крім того, 45 кандидатів від БПП отримують депутатські мандати, що становить 30 відсотків від загальної кількості депутатів. Такий результат є стратегічно важливим. Адже як показує практика виборів в Україні, саме Миколаївська область зазвичай репрезентує електоральну підтримку на будь-яких виборах по всій країні", – повідомив народний депутат України Сергій Березенко.

Вибори в ОТГ: перемогли 28 кандидатів від партії БПП, - прес-служба 02
Вибори в ОТГ: перемогли 28 кандидатів від партії БПП, - прес-служба 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041365
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору