EN|RU|UK
 Політика України
  2742  47

 СБУ перевірить інформацію про роботу підприємств Adidas, Puma і DHL в окупованому Криму, - прокуратура АРК

Служба безпеки України перевірить інформацію Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб про роботу німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в окупованому Криму.

Про це йдеться у відповіді прокуратури Автономної Республіки Крим на інформаційний запит "Крим.Реалії", повідомляє Цензор.НЕТ.

Згідно з текстом відповіді, що в прокуратуру АРК надійшов лист від Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, в якому повідомляється про "діяльність німецьких компаній в Криму". Зі свого боку, прокуратура відправила інформацію для перевірки в СБУ.

"Зазначений лист направлено на адресу Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим (з дислокацією в місті Херсон) для перевірки викладених фактів, за результатами розгляду якого буде ухвалене відповідне процесуальне рішення", – йдеться в документі.

У відомстві додали, що наразі ніяких кримінальних проваджень щодо німецьких компаній не відкривали.

СБУ перевірить інформацію про роботу підприємств Adidas, Puma і DHL в окупованому Криму, - прокуратура АРК 01

6 грудня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України заявило про незаконну діяльність німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в анексованому Криму.

Міністерство на підтвердження своїх звинувачень вказало адреси магазинів і представництв цих компаній в анексованому Криму.

Раніше Російській службі ВВС у компанії DHL Express повідомили, що "через складну політичну і правову ситуацію в Криму DPDHL веде специфічну політику щодо послуг, що надаються і компаній, які при цьому задіяні". Публічних коментарів Adidas і Puma з цього приводу наразі немає.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041213
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору