EN|RU|UK
 Політика України
  7197  157

 Атестація поліції на Дніпропетровщині провалилася: з усіх 4,5% звільнених половина вже відновилася, отримавши майже 2 млн компенсацій, - "Громадський контроль"

Через рік після закінчення атестації співробітників правоохоронних органів команда "Громадського контролю" проаналізувала її остаточні підсумки на прикладі Дніпропетровської області.

Як передає Цензор.НЕТ, про підсумки перевірки розповідається на сторінці ГК в Facebook. Наводимо текст повністю.

"Відразу скажемо, картина невтішна. Крім того, що звільнених виявилося всього 4,5%, так ще й майже половина з них уже встигли відновитися. Але про все по порядку.

Для того, щоб мати перед очима повну картину, ми відправили в Головне управління Національної поліції (ГУНП) в Дніпропетровській області кілька запитів. Згідно з офіційними відповідями ГУНП, всього атестацію в області пройшли 6973 міліціонери.

За результатами роботи атестаційних комісій за всі 322 співробітники (тобто 4,5%) були рекомендовані до звільнення (підтвердження https://1drv.ms/b/s!Au40BbHMtYfagzxXIpWILaX15hDW).

Ми проаналізували судовий реєстр і знайшли щонайменше 142 задоволених позови на поновлення на посаді (частину позовів можна знайти за посиланням: https://1drv.ms/x/s!Au40BbHMtYfahHCKJsDeDdw_bz9U). Це означає, що майже половина (!) з рекомендованих до звільнення співробітників повернулися на свої робочі місця. Цю цифру підтверджують і в самому ГУНП (підтвердження: https://1drv.ms/b/s!Au40BbHMtYfagz1yiMImB8ETp9B2).

Виходить, що реальна кількість звільнених за результатами атестації в Дніпропетровській області не дотягує навіть до 3%. Деякі судові процеси ще йдуть, тому можна сміливо стверджувати, що ця цифра буде і далі знижуватися. У підсумку серед звільнених найімовірніше виявляться тільки ті, хто не захотів або просто полінувався йти в суд.

Але і це ще не все. "Найсмішніше" в цій історії почалося, коли ми наткнулися на рішення суду, через яке відновлювався на службі нинішній керівник міліції Дніпра Олег Кабаненко. Саме Кабаненко свого часу примудрився набрати найменшу кількість балів на тестах на знання законів і на загальну логіку серед всіх керівників області(http://bit.ly/2BtdwI5). До речі, через кілька місяців після призначення "Тойота" Кабаненка збила пішохода на Слобожанському проспекті Дніпра (http://bit.ly/2za1DAD). Може разом з незнанням законів водій не знав і правила дорожнього руху?

Так ось крім поновлення на службі, полковнику Кабаненку вдалося відсудити у держави ще й неабияку компенсацію збитку у вигляді зарплати за всі місяці, в які він був відсторонений від служби. А це 73 750, 46 гривень (підтвердження http://reyestr.court.gov.ua/Review/66899189).

Ми вирішили перевірити, а скільки ж всього бюджетних грошей ми з вами заплатили зі своєї кишені тим, кого самі ж вирішили звільнити з міліції. Так ось із 142-х відновлених на посаді 96 (!!!) вже отримали компенсацію на загальну суму 1 907 493 грн. І ця сума  продовжуватиме рости, адже частина процесів ще йде.

Вдумайтеся. Суспільство через Революцію Гідності відстояло своє право нарешті очистити прогнилі лави української міліції. А в результаті система не просто знайшла лазівку, через яку зберегла себе в цілості, але ще й змогла компенсувати собі весь збиток, причому за наш рахунок.

"ГромКонтроль" був активним учасником атестації міліції і зібрав найбільшу в Україні базу знань про всю верхівку обласної міліції. Всі ці дані нікуди не зникли і чекають своєї години. А тим часом ми наполягаємо на повторному запуску атестації, оскільки перша - однозначно провалилася".

Атестація поліції на Дніпропетровщині провалилася: з усіх 4,5% звільнених половина вже відновилася, отримавши майже 2 млн компенсацій, - Громадський контроль 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041208
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору