EN|RU|UK
 За кордоном
  37819  173

 "Наближається війна", - генерал Неллер - морським піхотинцям США про майбутній конфлікт із РФ

Командувач Корпусу морської піхоти США генерал Роберт Неллер попередив своїх підлеглих про наближення війни і закликав їх готуватися до цього. Відповідну заяву Неллер зробив у ході візиту до американських морських піхотинців, дислокованих у Норвегії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"Сподіваюся, що помиляюсь, але наближається війна... Ви вже берете участь у бою, перебуваючи тут - в інформаційному бою, політичному", - цитує слова генерала видання Military.com.

Росія неодноразово заперечувала проти присутності морських піхотіцнев США в Норвегії. Видання зазначає, що морським піхотинцям США в Норвегії раніше заборонили використовувати слово Росія в спілкуванні із засобами масової інформації. У той же час сержант-майор морської піхоти США (специфічна для Морської піхоти лідерська посада - ред.) Рональд Грін, який також відвідав військовослужбовців США в Норвегії, нагадав, що за ними пильно стежать.

"Пам'ятайте, чому ви тут. Вони стежать. Так само, як ви стежите за ними, вони стежать за вами. Зараз тут 300 морпіхів; ми можемо збільшити кількість від 300 до 3000 за день", - зазначив військовий.

Грін, не використовуючи слово "Росія", нагадав військовим США про незадоволення, яке є з приводу їх присутності в Норвегії.

"Їм не подобається, що ми протистоїмо їм, а нам - подобається той факт, що їм це не подобається. Нас тут 300, вони нас оточили. Що ж - вони потрапили до нас в пастку, правильно? Ми вже бути в такій ситуації".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3041142
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору