EN|RU|UK
 Політика України
  24027  316
Матеріали за темою:

 Міноборони підтвердило відмову від добудови ракетного крейсера "Україна", - "Укроборонпром. ДОКУМЕНТ

Міністерство оборони України визнало недоцільною добудову ракетного крейсера "Україна" для потреб ВМС.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДК "Укроборонпром". 

ДК "Укроборонпром" отримав листа з Міністерства оборони, в якому повідомляється, що міністерство вважає недоцільною добудову ракетного крейсера "Україна" для потреб Військово-Морських Сил. 

Міноборони підтвердило відмову від добудови ракетного крейсера Україна, - Укроборонпром 01

"Цим рішенням Міністерство фактично зняло питання про необхідність утримання крейсера на ДП "Миколаївський суднобудівний завод", - йдеться в повідомленні. 

У Концерні закликали Кабінет Міністрів якнайшвидше ухвалити остаточне рішення: чи потрібен Україні ракетний крейсер "Україна", чи ні. Якщо потрібен – "Укроборонпром" готовий добудувати судно, але для цього треба передбачити кошти в Державному оборонному замовленні на 2018 рік. Якщо ні – є два варіанти: або продавати недобудову, оскільки вона не відповідає воєнній доктрині, або передбачити в ДОЗ на 2018 рік гроші на подальше утримання судна біля причальної стінки.

Ракетний крейсер "Україна" було спущено на воду 27 років тому. Вже багато років його будівництво "заморожене" на стадії готовності на 95%. Миколаївський суднобудівний завод вже 3 рік самотужки виконує роботи з утримання крейсера, адже їх припинення призведе до руйнування його енергетичних вузлів, елементів обладнання, екологічного забруднення акваторії річок Буг та Інгул. Також в результаті руйнування та проведення консервації спеціальних виробів і його складових вартість крейсера у розмірі капітальних інвестицій впаде до вартості металобрухту.

Виплати цих коштів вистачило б на погашення всіх боргів із заробітної платі та відновлення роботи стратегічно важливого суднобудівного підприємства України, зазначають в "Укроборонпромі".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040917
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору