EN|RU|UK
 Події
  1121  20

 Ніяких слідчих дій у приміщенні Держфінмоніторингу не проводили, - заява НАБУ

Національне антикорупційне бюро України оприлюднило заяву, в якій стверджує, що ні 20, ні 21 грудня не проводило ніяких слідчий дій в приміщенні Державної служби фінансового моніторингу.

29 листопада 2017 року детективи НАБУ отримали ухвалу суду про надання тимчасового доступу до копій документів, які зберігаються у Держфінмоніторингу. Цю ухвалу направлено на виконання до ДСФМУ 6 грудня. Попередньо узгоджено, що копії документів, зазначених в ухвалі слідчого судді, ДСФМУ надасть НАБУ наступного тижня. Жодних перешкод у проведенні досудового розслідування з боку Держфінмоніторингу не чинилося.

Тимчасовий доступ до документів надано в рамках розслідування кримінального провадження, яке було внесено до ЄРДР на виконання ухвали Солом’янського суду м. Києва від 11 липня 2017 року.

Наголошуємо, що детективи Національного бюро діють відповідно до Закону і здійснюють досудові розслідування об’єктивно та неупереджено. Саме такої позиції – об’єктивності та неупередженості – просимо дотримуватися у їхніх публічних заявах і шановних народних обранців".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040830
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору