EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  88695  33

 Турчинов: Запуск комплексної системи фіксації біометричних даних - ще один крок до посилення безпеки країни. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов разом з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим та керівництвом Державної прикордонної служби України провів тестування комплексу фіксації біометричних даних на контрольно-пропускному пункті Держприкордонслужби в аеропорту "Жуляни".

Про це повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

За словами О. Турчинова, Державна прикордонна служба у найкоротший термін (4 місяці) змогла реалізувати рішення РНБО України щодо посилення контролю за в'їздом в Україну іноземців та осіб без громадянства, "насамперед, це рішення стосується громадян Російської Федерації".

 

Турчинов: Запуск комплексної системи фіксації біометричних даних - ще один крок до посилення безпеки країни 01

"У більшості європейських країн реалізація таких завдань відбувалася протягом 4-5 років", - додав він. За словами О. Турчинова, відповідно до рішення РНБО України з 2018 року громадяни з РФ та з інших країн міграційного ризику повинні попередньо інформувати про наміри в'їхати в Україну.

"Крім того, - додав Секретар РНБО України, - перетин кордону зазначеними категоріями громадян має здійснюватися з їх біометричною ідентифікацією, а їх місце перебування - фіксуватися".Він наголосив, що з цією метою з 1 січня 2018 року в Україні повинна почати функціонувати національна система біометричної верифікації та ідентифікації іноземців та осіб без громадянства, яка відповідає найкращим європейським стандартам.


Турчинов: Запуск комплексної системи фіксації біометричних даних - ще один крок до посилення безпеки країни 02
Турчинов: Запуск комплексної системи фіксації біометричних даних - ще один крок до посилення безпеки країни 03

""Ці заходи повинні значно покращити безпекову ситуацію в країні", - сказав Секретар РНБО України, зазначивши, що запровадження цієї системи також дозволить посилити контррозвідувальні заходи і боротьбу з криміналітетом.

"Сьогодні на виконання рішення РНБО України тут, в столичному аеропорті "Жуляни", ми тестуємо перший комплекс фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства", - сказав він, додавши, що отримана інформація з контрольно-пропускного пункту передаватиметься захищеним зв'язком до бази даних національної системи верифікації та ідентифікації іноземців та осіб без громадянства.

Турчинов: Запуск комплексної системи фіксації біометричних даних - ще один крок до посилення безпеки країни 04
Турчинов: Запуск комплексної системи фіксації біометричних даних - ще один крок до посилення безпеки країни 05

Секретар РНБО України наголосив, що вже 157 діючих пунктів пропуску обладнано засобами для зчитування інформації з біометричних документів та зняття відбитків пальців, "а 126 пунктів пропуску вже мають пряме підключення  до баз даних Інтерполу".

За його словами, комплекси фіксації біометричних даних запрацюють з 1 січня в столичних аеропортах та на пунктах пропуску на кордоні з РФ. Відповідаючи на запитання, Секретар РНБО України зазначив, що з наступного року така система запрацює, зокрема, і на пунктах пропуску в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму."Запуск комплексної системи фіксації біометричних даних - це ще один крок щодо покращення безпекової ситуації та вдосконалення системи прикордонного контролю", - підсумував О. Турчинов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040757
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору