EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2226  23
Матеріали за темою:

 Парубій: Сьогодні ж підпишу і направлю на підпис Президенту Держбюджет-2018 і Податковий кодекс

Спікер ВР Андрій Парубій обіцяє у четвер підписати Державний бюджет України на 2018 рік і Податковий кодекс.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, народні депутати України усунули неузгодженості у тексті ухваленого закону про внесення змін до державного бюджету України на 2018 рік і Податковий кодекс України, що стосується забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році.

"Ми прийняли уточнення. Це відкриває шлях для підписання і бюджету і Податкового кодексу. І я сьогодні їх підпишу і направлю на підпис Президенту", - заявив Парубій.

Зазначається, що уточнення до держбюджету стосуються порядку виплат одноразової грошової допомоги у разі звільнення зі служби військовослужбовців.

Зокрема, народні депутати відновили дію деяких положень законів, які скасували під час ухвалення держбюджету на 2018 рік: "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про національне антикорупційне бюро України".

Законодавці також відновили норму, якою передбачається наявність у Кабінету Міністрів повноважень встановлювати розміри і порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі звільнення зі служби військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби), осіб рядового і командного складу, а також поліцейських.

Як повідомлялося, Верховна Рада 20 грудня не підтримала проект постанови №7000-П про скасування рішення про прийняття закону про державний бюджет на 2018 рік, а також скасування прийняття в цілому закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

Верховна Рада затвердила в цілому закон №7000 "Про Державний бюджет України на 2018 рік" 8 грудня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040730
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору