EN|RU|UK
 Здоров'я
  2580  44

 В окупованій Феодосії гостро бракує медиків

У Феодосійському регіоні зберігається гострий дефіцит медичних кадрів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це 21 грудня повідомляє Крим.Реалії із посиланням на керівника феодосійського медичного центру Олександра Фоменка.

"Гостра проблема у нас із кадрами. Переважно це вузькі фахівці. Наприклад, на обліку в онколога 6 тисяч пацієнтів, при цьому він один на всю Феодосію. На все місто один окуліст, один невропатолог, не вистачає половини від потреби дільничних терапевтів і педіатрів, потрібні реаніматологи, акушери-гінекологи, дитячі неврологи, хірурги, травматологи і кардіологи", - перерахував він.

За його словами, зараз, щоб потрапити на прийом до деяких вузьких спеціалістів, пацієнт може чекати своєї черги від двох тижнів до місяця.

"Для вирішення кадрової проблеми глава республіки запропонував залучати лікарів з материка і оплачувати їм компенсацію за житло. Якщо це питання буде вирішене, ми закриємо проблему нестачі кадрів. Крім того, з наступного року у нас буде пристойне підвищення зарплати, я думаю, що все- таки до нас люди підуть на роботу", - зазначив Фоменко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040687
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору