EN|RU|UK
 Політика України
  1321  7

 Рада сьогодні розгляне питання соцзахисту військовослужбовців, інвестиційного клімату та корпоративного управління держбанків

Верховна Рада розгляне у четвер урядовий законопроект №7180, яким пропонується переглянути принципи і механізми корпоративного управління державних банків через наглядові ради, більшість у складі яких становитимуть незалежні члени.

Також планується розглянути президентський законопроект №6675 про фінансування діяльності громадських об'єднань (ГО), йдеться в порядку денному Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Депутати розпочнуть роботу з продовження розгляду у другому читанні законопроекту №6016-д "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність".

Далі в блоці питань для включення до порядку денного та прийняття рішення планується розглянути законопроекти №7286 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху", зазначений №7180 та депутатський альтернативний №7180-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей управління державними банками". Окрім того, президентський №6675 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об'єднань та використання міжнародної технічної допомоги".

Також у цьому блоці планується розглянути законопроекти №6542 та №6542-д "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату".

Після цього депутати розглянуть відкликання законопроекту №6011 "Про антикорупційні суди".

Заплановано також розгляд внесення уточнень у прийнятий парламентом державний бюджет на наступний рік в частині соціального захисту військовослужбовців.

Після цього депутати перейдуть до розгляду законопроектів у другому читанні. Так, депутати розглянуть законопроекти №4670 "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України" та у повторному другому читанні законопроект №7114-д "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України та вдосконалення процесів управління кредитними ризиками банків".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040686
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору