EN|RU|UK
 Політика України
  550  3

 Розглянуто вже понад 50 звернень від правоохоронних органів, - голова Нацагентства з управління заарештованими активами Янчук

Предметом розгляду в рамках цих звернень були понад 600 фізичних осіб, понад 200 юридичних осіб, у рамках яких було виявлено понад 90 мільйонів одиниць цінних паперів та корпоративні права понад 180 підприємств.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів голова Нацагентства з управління заарештованими активами Антон Янчук.

"Приблизно з березня ми почали вести діалог з усіма правоохоронними органами в країні про те, щоб урегулювати правила і порядок роботи з розшуку активів. Простими словами, унормувати, що таке запит щодо розшуку активів, як він розглядається, що таке наша відповідь на такий запит. Точно так само - що таке наш запит до правоохоронних органів, якщо нам необхідно дати інформацію, відповідаючи на запит іноземного органу. Що таке їхня відповідь на наш запит. І ця робота зайняла ні багато, ні мало - півроку часу, але на виході ми маємо дуже важливий підзаконний акт, це спільний наказ п'яти правоохоронних органів в Україні й Національного агентства про взаємодію з питань розшуку та виявлення активів. Він підписаний керівниками всіх правоохоронних відомств, зареєстрований у Міністерстві юстиції і перебуває у відкритому доступі", - розповів Янчук.

"На сьогодні агентством розглянуто вже понад 50 звернень від правоохоронних органів. Причому від усіх - ГПУ, НАБУ, ДФС, Нацполіції, СБУ. Їм усім надані відповіді на запити. І багато з цих відповідей за попереднього зворотного зв'язку від правоохоронних органів виявилися їм корисні", - зазначив голова Нацагентства з управління заарештованими активами.

"Якщо говорити сухо статистично, то предметом розгляду в рамках цих звернень були понад 600 фізичних осіб, понад 200 юридичних осіб, у рамках яких було виявлено понад 4 700 пов'язаних осіб та встановлено наявність понад 100 об'єктів нерухомості, понад 300 об'єктів рухомого майна, 90 мільйонів одиниць цінних паперів та корпоративні права понад 180 підприємств", - повідомив Янчук.

Повний текст інтерв'ю з головою Нацагентства з управління заарештованими активами читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040637
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору