EN|RU|UK
 Політика України
  4242  21

 Профільний комітет рекомендував Раді підтримати законопроект, який змінює законодавство про САП

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує народним депутатам Верховної Ради прийняти в першому читанні і в цілому законопроект №7271, що стосується забезпечення діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", таке рішення більшістю голосів прийняли члени комітету на своєму засіданні в середу в Києві.

Законопроект пропонує внести зміни до ст. 7 закону України "Про прокуратуру", якою визначається штатна чисельність співробітників САП - 70 прокурорів.

Обґрунтовуючи на засіданні комітету необхідність збільшення штату прокурорів, керівник САП Назар Холодницький сказав: "Кількість проваджень у нас із кожним роком збільшується і кількість осіб, яку я прошу, і яка відображена в законопроекті, буде відповідати оптимально співвідношенню детективів і прокурорів, які здійснюють процесуальне керівництво, і забезпечить якісний процесуальний нагляд і власне процесуальне керівництво, і доведення справ до судів".

Також законодавча ініціатива пропонує внести зміни до частини третьої статті 7 закону України "Про прокуратуру", згідно з якими створення САП здійснюється генеральним прокурором, а структура і штат даного органу здійснюється генпрокурором виключно за поданням заступника генерального прокурора - керівника САП.

У нині чинному законодавстві створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, визначення її структури та штату здійснюється Генпрокурором за погодженням із директором Національного антикорупційного бюро України НАБУ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040598
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору