EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3623  54
Матеріали за темою:

 Антикорупційний суд, незалежність НАБУ, САП і ефективна система перевірки е-декларацій, - Єврокомісія оприлюднила вимоги до України в рамках безвізу

Єврокомісія оприлюднила звіт про відповідність країн, з якими Євросоюз має безвізовий режим, критеріям його введення. Україна визнана країною, яка ці критерії виконує, проте їй рекомендовано зробити кілька термінових кроків щодо поліпшення ситуації.

Європейська комісія відзначила продовження виконання критеріїв візової лібералізації Україна, проте вказала на необхідність негайних дій щодо забезпечення повної імплементації і стабільності реформ, зокрема, антикорупційних, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Загалом критерії візової лібералізації продовжують виконуватися. Однак, з огляду на останні події, потрібно вжити негайних дій з метою забезпечення повної імплементації та стабільності вже здійснених реформ, зокрема, у сфері боротьби з корупцією", - йдеться в першому звіті Європейської комісії в рамках механізму припинення дії безвізового режиму, оприлюдненому в середу.

Також Єврокомісія оприлюднила шість вимог до України: забезпечення незалежності, ефективності та стійкості антикорупційних реформ, зокрема, шляхом створення незалежного та спеціалізованого Вищого антикорупційного суду відповідно до висновку Венеціанської комісії та українського законодавства, паралельно посиливши і забезпечивши незалежність роботи НАБУ і САП; відновлення авторитету НАЗК і створення ефективної системи перевірки електронних декларацій; скасування поправок про електронне декларування доходів для антикорупційних активістів.

Крім того, серед вимог - активізація зусиль у боротьбі з організованою злочинністю, зокрема шляхом виділення достатніх ресурсів на Національну поліцію України, посилити співпрацю з інститутами ЄС для запобігання ризиків нерегулярної міграції та провести кампанії з інформування про обов'язки і права в рамках безвізового режиму для громадян України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040573
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору