EN|RU|UK
 Політика України
  5973  131

 Рада не змогла скасувати продовження мораторію на продаж землі

Народні депутати відмовилися скасувати прийняття законопроекту № 7350, яким ще на рік, до 1 січня 2019 року, продовжується мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

За прийняття проекту постанови 7350-П "Про скасування рішення Верховної Ради України від 7 грудня 2017 року про прийняття в першому читанні за основу і в цілому проекту закону України про внесення змін до розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України про продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель" проголосували 66 депутатів.

Таке рішення Ради дає можливість Голові Верховної Ради Андрію Парубію підписати прийнятий законопроект і передати його на підпис Президентові України Петру Порошенку.

Раніше, 7 грудня, Рада продовжила мораторій на продаж землі до 1 січня 2019 року.

Законом внесено зміни до пунктів 14 і 15 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України, згідно з якою продовжено дію мораторію на купівлю-продаж і відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення та на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств "до набуття чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше до 1 січня 2019 року".

За чинним нормам мораторій встановлено "до набуття чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2018 року".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040477
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору