EN|RU|UK
 Політика України
  4899  61

 Встановлення прямих контактів із бойовиками призведе до легітимізації присутності РФ і затягування конфлікту, - Волкер

Можливе встановлення прямих контактів із підконтрольними Кремлю бойовиками на сході України призведе до легітимізації присутності Росії на Донбасі й до подальшого затягування конфлікту.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер сказав під час виступу в аналітичному центрі Атлантична рада (Atlantic Counsil).

"2017-й є роком із найбільшим рівнем насильства в конфлікті з моменту його початку", - зазначив він.

Також Волкер додав, що минула ніч була однією з тих ночей, коли рівень насильства був одним із найвищих у цьому році, починаючи з лютого.

"Росія продовжує заперечувати свою власну роль у цьому (конфлікті на Донбасі. - ред.), і саме тому так важко це врегулювати з самого початку. Росія наполягає на тому, що вона не має нічого спільного із силами, які вона створила, якими вона командує, яких вона контролює, із сепаратистськими керівними органами, в яких вона змінює за своїм бажанням лідерів, як вона це зробила в Луганську минулого місяця", - зазначив спецпредставник США.

"Росія прикидається, що її там немає. Вона наполягає, щоб в рамках "нормандського процесу"... велися справи з представниками Луганська і Донецька, яких Росія створила. Хоча вони є нерівними і незаконними партнерами. Вона наполягає, щоб Україна робила це. У зусиллях, щоб з'ясувати, чи буде Росія готова змінити курс, відвести свої сили і погодитися на миротворчу силу в регіоні (на Донбасі), Росія сказала "ні", тому що "ви повинні мати справу з людьми з Луганська і Донецька". І наслідки цього полягатимуть лише в легітимізації її присутності і призведуть до подальшого затягування конфлікту", - підкреслив Волкер.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040337
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору