EN|RU|UK
 Політика України
  3834  8

 Україна і Молдова ввели спільний прикордонний контроль у пункті пропуску "Паланка". ВIДЕО

Сьогодні, 19 грудня, прикордонники іі митники України та Республіки Молдова почали здійснення спільного прикордонного і митного контролю осіб, транспортних засобів, товарів та вантажів у пункті пропуску "Паланка".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДПСУ.

Спільний контроль у пункті пропуску "Маяки-Удобне-Паланка" на території Республіки Молдова запроваджено на виконання домовленостей прем'єр-міністрів України і Молдови та відповідної Дорожньої карти українсько-молдавської співпраці на 2018 рік.

Це вже шостий пункт пропуску, де українські та молдавські прикордонники і митники будуть разом здійснювати контрольні процедури.

У 2017 році розпочато роботи з будівництва нового пункту пропуску "Паланка". Розширення та модернізація пункту пропуску "Паланка" для здійснення спільного українсько-молдовського контролю на території Республіки Молдова проводиться за програмою "Східне партнерство" в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС.

Згідно з Дорожньою картою українсько-молдавської співпраці в 2018 році передбачається введення спільного контролю ще в двох пунктах пропуску на території України, а саме "Платонове-Гоянул Ноу" і "Кучурган-Новосавицьке".

Крім загального контролю, прикордонники двох країн починають спільні патрулювання центральної ділянки українсько-молдовського кордону.

"Ми починаємо спільне патрулювання центральної (придністровської) ділянки державного кордону з метою підвищення рівня захищеності кордону. Упевнений, що прикордонні наряди у складі українських і молдавських прикордонників забезпечать високий рівень протидії транскордонній протиправній діяльності", - заявив керівник українського прикордонного відомства Петро Цигикал.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040314
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору