EN|RU|UK
 Технології
  2135  8

 Нові станції метро в Харкові мають побудувати протягом 4-х років, - Світлична

Будівництво нових станцій харківського метрополітену в напрямку аеропорту, гроші на яке виділив Європейський банк реконструкції та розвитку й Європейський інвестиційний банк, має бути завершено протягом 4-х років.

Про це заявила голова Харківської ОДА Юлія Світлична, повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації.

За словами Світличної, будівництво нових станцій метро має розпочатися вже у 2018 році та завершитися протягом 4-х років. 

"Уже у 2018 році в Харкові має розпочатися будівництво станцій метрополітену в напрямку аеропорту. Ми вдячні європейським колегам за підтримку і виділення коштів. ЄБРР та ЄІБ направлять на будівництво метро в Харкові 320 млн. євро.

Завдання – завершити будівництво за 4 роки та раціонально використати гроші європейських партнерів”, – зазначила Світлична.

Голова ОДА також додала, що будівництво нових станцій метро в Харкові – це один із пріоритетних проектів на Харківщині. “Будівництво метро – це розвиток екологічно чистого транспорту в нашому регіоні. За кошти міста, ЄБРР та ЄІБ буде побудовано дві нові станції, електродепо та закуплено 85 нових вагонів. Жителі південних районів нашого обласного центру отримають доступ до метрополітену”, – додала Світлична.

Як відомо, днями Президент України Петро Порошенко та голова Харківської ОДА Юлія Світлична взяли участь в підписанні фінансових угод із ЄБРР та ЄІБ на будівництво нових станцій метро в Харкові.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040225
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору