EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  17435  130

 Проект "Північний потік-2" іде повним ходом, будівництво планують розпочати зовсім скоро, - Коболєв

Голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявляє, що будівництво російського газопроводу "Північний потік-2" може початися зовсім скоро.

Про це він заявив під час круглого столу у Верховній Раді, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Я не зовсім згоден з тезою про те, що "Північний потік-2" зупинений. Проект розвивається повним ходом. Вони планують почати будівництво зовсім скоро", - заявив Коболєв.

Також він додав, що вже замовлені труби для цього проекту, і з точки зору реалізації проект розглядається як перспективний.

Раніше Польща виступила проти проекту спорудження газопроводу "Північний потік-2", ініційованого Росією.

У листопаді Європейська комісія схвалила пропозицію про поширення вимог Третьої газової директиви 2009/73 на всі газопроводи з третіх країн, в тому числі на газопровід "Північний потік-2".

Єврокомісія вирішила включити морські трубопровідні ділянки в список об'єктів, підконтрольних цим правилам. Раніше вони діяли тільки у відношенні сухопутних маршрутів. Єврокомісія наполягає, що "Північний потік-2" не може реалізуватися в правовому вакуумі або тільки у відповідності з законодавством третьої країни.

Якщо газопровід буде побудовано, то він потребує правових рамок, які будуть враховувати ключові принципи правил енергетичного ринку ЄС.

Крім того, згідно з ухваленим рішенням, ЄС продовжує підтримувати транзит російського газу через Україну.

Спірний газопровід в обхід України "Північний потік-2" отримав дозвіл в Німеччині. В липні Німеччина визнала проекти "Північного потоку-2" ненадійними і відмовилася їх фінансувати. Міністри закордонних справ 12 країн - членів Європейського союзу відзначають невідповідність проекту газопроводу з Росії до Німеччини "Північний потік-2" (Nord Stream-2) цілям і принципам Енергетичного співтовариства.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040150
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору