EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2088  21

 Президент запропонував Раді переглянути зміни в оподаткуванні експорту сільгосппродукції, - Ковальчук

Президент України Петро Порошенко пропонує Раді перенести терміни внесення змін в оподаткуванні експорту сільськогосподарської продукції, прийняті на минулому пленарному тижні.

Про це йдеться у листі глави держави до голови ВР Андрія Парубія, інформує перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, передає Цензор.НЕТ.

Петро Порошенко запропонував Раді перенести на більш пізній термін введення змін, внесених на минулому пленарному тижні, щодо оподаткування експорту сільськогосподарської продукції.

"Він звернув увагу парламентарів на негативний резонанс щодо змін податкового законодавства з боку агровиробників, фермерів і громадян, а також невідповідність зазначених змін зобов'язанням, узятим Україною при вступі до Світової організації торгівлі та підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Глава держави наголошує на необхідності усунення неузгодженостей за термінами застосування особливостей оподаткування операцій із сільськогосподарською продукцією", - повідомив Ковальчук.

Ковальчук зазначив, що Президент також звернувся до ВР про відновлення порядку оформлення одноразової виплати військовослужбовцям при звільненні зі служби і введення пільг не тільки на імпорті електромобілів.

"Президент України вважає цілком неприйнятними зміни в сфері соціального захисту військовослужбовців. Він пропонує ВР скасувати положення, які змінюють встановлений порядок виплати одноразової допомоги при звільненні зі служби військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських", - підкреслив перший заступник глави АПУ Ковальчук.

Крім того, за словами Ковальчука, Верховній Раді пропонується ввести податкові пільги не тільки імпортерам, але і вітчизняним виробникам електромобілів.

Як відомо, 7 грудня Верховна Рада прийняла зміни до Податкового кодексу України, якими з 1 березня 2018 скасовано нульову ставку ПДВ при експорті технічних культур: сої, ріпаку та соняшнику. За оцінками експертів, це рішення призведе до значних втрат доходів аграріїв - понад 10 млрд грн щорічно.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040108
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору