EN|RU|UK
 Політика України
  2721  43

 Президент пропонує Раді посилити соціальний захист військових у разі звільнення зі служби, - Ковальчук

Відновити порядок оформлення одноразової виплати військовослужбовцям у разі звільнення зі служби вимагає від Верховної Ради Президент Петро Порошенко.

Про це йдеться в листі глави держави до голови ВР Андрія Парубія, повідомляє Перший заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, передає Цензор.НЕТ.

Ковальчук зазначив, що Президент також звернувся до ВР щодо зміни оподаткування податком на додану вартість операцій під час експорту сільськогосподарської продукції та запровадження пільг не лише на імпорті електромобілів.

"Президент України вважає цілком неприйнятними є зміни у сфері соціального захисту військовослужбовців. Водночас звертає увагу парламентарів на негативний резонанс щодо змін податкового законодавства з боку агровиробників, фермерів і громадян, а також невідповідність зазначених змін зобов’язанням, взятим Україною на момент вступу в Світову організацію торгівлі та підписаннія Угоди про асоціацію з Європейським Союзом", – наголосив Перший заступник Глави АПУ Ковальчук.

За словами Ковальчука, Президент пропонує ВР скасувати положення, які змінюють установлений порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі звільнення зі служби військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, поліцейських.

"Глава держави, водночас, наголошує на необхідності усунення неузгодженостей щодо термінів застосування особливостей оподаткування операцій із сільськогосподарською продукцією, а також запровадження податкових пільг не лише імпортерам, а й вітчизняним виробникам електромобілів", – підсумував Ковальчук.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040049
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору