EN|RU|UK
 Політика України
  2898  30

 "Тепер уже від українських фахівців залежить: коли, що і як", - посол Канади про внесення України до переліку країн, в які дозволено експорт зброї

Посол Канади в Україні Роман Ващук заявляє, що після внесення України до переліку іноземних держав, яким дозволено поставляти вогнепальну зброю, від української сторони залежить, коли Збройні Сили отримають від Канади зброю: "М'яч на полі України, все залежить від покупців".

Про це Ващук заявив у коментарі УНІАН, передає Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання, чому Канада вирішила внести Україну в список іноземних країн, яким дозволено поставляти вогнепальну зброю після 4 років агресії Росії в Донбасі, він заявив: "Ми, люди, не робимо раптових спонтанних рішень. Ми довго розглядали ситуацію. Ми проводимо вже від 2,5 року військові навчання тут (в Україні. - Ред.) і прийшли до висновку, що це раціонально як частина ширшої військово-технічної допомоги Україні ".

При цьому посол зазначив, що Канада зацікавлена в продажу зброї Україні в певних сегментах.

"Ми не збираємося якісь неймовірні мільйони на цьому заробляти. Ми усвідомлюємо, що фактично Україна є більшим виробником зброї і її експортером, ніж Канада, але в певних сегментах, ключових компонентах тут можна було б і займатися продажем і спільними проектами. Наші збройні сили краще себе пізнали протягом навчань, і ми зрозуміли, що ми можемо взаємно доповнюватися в певних відносинах", - розповів Ващук.

Крім того, відповідаючи на запитання, коли безпосередньо Україна може отримати зброю від Канади, посол зазначив, що "м'яч на полі України, все залежить від покупців".

"Наскільки ми знаємо, Збройні Сили України отримали в бюджеті більше можливостей купувати. Тепер вже від українських фахівців залежить: коли, що і як", - додав дипломат.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3040032
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору