EN|RU|UK
 Політика України
  9851  51

 А чи оформив Генпрокурор відгул у день зустрічі з Коломойським? - журналіст Капустін

Генеральний прокурор міг опинитися в робочий день, п'ятницю, 24 листопада 2017 року, в Амстердамі або виїхавши у відрядження, або взявши відпустку за свій рахунок, або взявши відгул за понаднормову працю у вихідні дні.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав журналіст Андрій Капустін, передає Цензор.НЕТ.

"Прямо якийсь день суцільних одкровень. Спершу Саакашвілі раптом визнав, що таки-так написав листа Порошенку, факт чого напередодні гаряче заперечував. Номером два виступив типу Генеральний прокурор Луценко. Цей несподівано зізнався, що таки-так, зустрічався в Амстердамі з бізнесменом Коломойським. Правда, зізнався в дежо викривленій, але звичній для прокуратора формі напівбрехні, заявивши ТСН, що 24 листопада "я полетів до Амстердама на медичну діагностику. Гуляв центром міста, випадково зустрів Коломойського"... Таке відчуття, що і Луценко, і Саакашвілі накотили по склянці сироватки правди ... Хоча, за великим рахунком, ні в написанні листів Порошенку, ні у зустрічі з Коломойським в Амстердамі, нічого кримінального немає. Хіба що до Луценка є кілька уточнювальних запитань. З урахуванням того, що 24 листопада - це п'ятниця, то яким чином Генеральний прокурор України опинився в Амстердамі? Оскільки п'ятниця в Україні - це робочий день навіть для Генерального прокурора. Отже, Генеральний прокурор міг опинитися в Амстердамі або, поїхавши у відрядження, або взявши відпустку за свій рахунок, або взявши відгул за понаднормову працю у вихідні дні. Але для цього Генеральний прокурор України повинен був видати наказ по конторі, згідно з яким він відправляє Генерального прокурора України чи у відрядження, чи у відпустку за свій рахунок, чи дозволивши взяти відгул. Тому хотілося б уточнити, чи є в надрах ГПУ такий документ? Або взагалі який-небудь документ, що пояснює відсутність Генерального прокурора на робочому місці? А заодно пояснює, хто на час відсутності Генерального прокурора України в країні був призначений в.о. Генерального прокурора України? А, якщо такого документа немає, то хоча б отримати усне роз'яснення щодо того, як розглядати відсутність на робочому місці Генерального прокурора України 24 листопада 2017 року? ... ", - поцікавився журналіст.

А чи оформив Генпрокурор відгул у день зустрічі з Коломойським? - журналіст Капустін 01

Раніше Луценко заявив, що випадково зустрів Коломойського в Амстердамі.

 Як повідомлялося, 4 липня глава правління "Приватбанку" Олександр Шлапак заявив, що Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом доведення банку до неплатоспроможності. Також Шлапак заявив, що особам, пов'язаним з колишнім керівництвом "Приватбанку", було видано 190 млрд гривень кредитів.

Міністерство фінансів опублікувало лист, який 16 грудня минулого року екс-власники "Приватбанку" Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов направили уряду з проханням придбати акції банку і ухвалити позитивне рішення щодо його подальшої капіталізації щоб уникнути банкрутства. У цьому листі колишні власники "Приватбанку" брали на себе зобов'язання щодо реструктуризації кредитів, наданих банком пов'язаним юридичним особам. Згідно із заявою Мінфіну, це зобов'язання не було виконано у встановлений термін.

У свою чергу Ігор Коломойський стверджував, що колишні акціонери банку беруть участь упереговорах щодо реструктуризації кредитів, які почалися в червні..

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039959
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору