EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4853  119

 "Війна припиниться тоді, коли ми перестанемо жити так, ніби війни немає", - глава УГКЦ Святослав Шевчук

Глава Української греко-католицької церкви патріарх Святослав Шевчук вважає, що для перемоги на фронті українці мають перестати жити так, ніби війни немає.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу УГКЦ.

"Війну не може виграти ні полководець, ні президент, ні навіть певна військова частина. Війну може виграти тільки народ. Якщо ми всі, як народ, зрозуміємо, що наша держава перебуває у стані війни, якщо ми не намагатимемося перекласти відповідальність за війну на чужі плечі, якщо ми не тікатимемо від цієї страшної дійсності і не житимемо так, ніби війни нема, тоді ми переможемо", - зазначив Святослав.

Крім того, за словами патріарха, війна - це головна біда України, яка не дозволяє країні успішно розвиватися.

"Війна - це біда номер один у нашому домі. Це щось, що не дає нам можливості вільно рухатися вперед. Сьогодні український народ дуже зранений. Гадаю, що наслідки цієї війни ще не повністю проявилися. За даними Міжнародного Червоного Хреста і також за нашими даними, на окупованих територіях гуманітарна ситуація втричі погіршилася порівняно з кількома попередніми роками. І не видно тенденції до покращення", - сказав глава УГКЦ.

Крім того, на думку патріарха, необхідно постійно нагадувати про війну в Україні на міжнародній арені.

"Адже ми сьогодні спостерігаємо, зокрема в Європі, що про війну в Україні вже не пишуть газети, не говорять журналісти, її штучно замовчують. Ми всі повинні, особливо в час безвізу, говорити правду про події в Україні. Бо це гібридна війна, яка ведеться не тільки зброєю, а й неправдою", - додав Святослав.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039916
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору