EN|RU|UK
 Політика України
  15860  184

 "Не варто зачаровуватися, щоб потім болісно не розчаровуватися", - Гриценко про зміну риторики Саакашвілі на адресу Порошенка

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко стверджує, що Міхеілу Саакашвілі зараз важко, і радить людям приглушити емоції, викликані зміною риторики політика на адресу Президента Порошенка.

Про це Гриценко написав у Facebook, інформує  Цензор.НЕТ.

"Перш ніж докоряти, спробуйте уявити себе на місці Міхеіла, спробуйте відчути його психологічний стан за нинішніх обставин. Людини, яка донедавна протягом багатьох років була на найвищому щаблі державної політики. За командою чи помахом руки якої вершилися долі мільйонів людей. Накази якої виконувалися миттєво. За підтримки якої команда реформаторів дійсно досягла чимало позитивних результатів у своїй країні.

Людини, яку знали в усьому світі як Главу держави. А зараз? Хто зараз Міхеіл? Ніхто, порівняно з тим, що він мав. Він не може жити в рідній Грузії, там його не чекають, а якщо приїде - готові заарештувати й посадити. Він не може жити в Україні, де в нього брутально відібрали громадянство, розбили нормальне життя його родини, видворили друзів з найближчого оточення, погрожують судами, арештами, тюрмою, примусовою екстрадицією. Хтось із Вас може себе в такій ситуації уявити? Може спробувати відчути власний психологічний стан за таких умов? Погодьтеся, Міхеілові важко, надзвичайно важко. Звідси і зриви, і помилки, і завищено-неадекватні оцінки настроїв у країні, яку Міхеіл  вважає тепер рідною, але об’єктивно він ще далекий від її глибокого розуміння.

Я би радив приглушити емоції, які кидають людей з однієї крайнощі в іншу, і бути стриманішими. Не варто зачаровуватися, ні Міхеілом, ні кимось іншим, щоб потім болісно не розчаровуватися. Треба думати, тверезо оцінювати ситуацію - і тоді висновки і дії будуть правильними", - написав Гриценко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039872
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору