EN|RU|UK
 Економіка
  2867  77

 Ложкін: Українська IT-галузь дуже приваблива для іноземних інвесторів

Україна - один зі світових центрів розробок в IT-сфері і тому країна залишається однією з найпривабливіших для іноземних інвестицій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "РБК-Україна" заявив бізнесмен, стратегічний інвестор Борис Ложкін.

"Ось кілька яскравих прикладів. Інвестфонд General Catalys вклав $ 110 млн у стартап Grammarly, Google Ventures - $ 20 млн у харківський GitLab, DroneUa залучив $ 4,7 млн ​​від приватних інвесторів, швейцарська Luxoft придбала українську IntroPro. Безліч угод дрібнішого масштабу відбуваються на ринку щотижня", - заявив він.

За словами Ложкіна, в 2016 році українські інноваційні компанії уклали 87 інвестиційних угод на загальну суму $ 88 млн.

"Понад 40 стартап-інкубаторів, акселераторів і венчурних фондів вже працюють в Україні. Працювати з українським ІТ-сектором вже почали й інституційні інвестори. У 2016 році ЄБРР спільно з ТМТ Investments інвестували $ 5 млн в інтернет-сервіс DepositPhotos. Банк оголосив про плани продовжити інвестування в українські ІТ і в 2017 році", - сказав стратегічний інвестор Ложкін.

Як повідомлялося, Борис Ложкін і Андрій Пивоварський заснували інвестиційну компанію. Зараз  компанія "Самаан Капітал" займається пошуком об'єктів для власних інвестицій, вихід на етап створення інвестиційних фондів і залучення інших інвесторів планується протягом двох років.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039870
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору