EN|RU|UK
 Політика України
  1998  34

 У 2018 році в Україні створять Міністерство у справах ветеранів, - Марченко

Служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції прогнозує початок створення Міністерства у справах ветеранів у 2018 році й початок його роботи з 2019 року.

Про це Українським Новинам повідомив заступник голови Держслужби ветеранів В'ячеслав Марченко, передає Цензор.НЕТ.

"Я думаю, що буде процес ініційований вже наступного року, оскільки всі згодні, що потрібно: ветерани згодні, міністерство профільне згідно, здається, "нагорі" теж є розуміння. Є деякі кадрові питання, фінансові питання, тому очікуємо, що до кінця наступного року вже буде запущений процес створення міністерства. З початку 2019 року - запуск", - сказав він.

За словами Марченка, кілька разів відбувалися обговорення на рівні Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики, в профільних комітетах Верховної Ради, і всі погодилися про необхідність створення такого відомства.

Він підкреслив, що метою створення такого міністерства є об'єднання всіх функцій з адміністрування соціального захисту всіх учасників бойових дій в одній структурі.

"За основу буде взята американська модель роботи такого міністерства, коли працює принцип "ветеран для ветеранів"... Тобто перевагу повинні надавати при взятті на роботу (в це міністерство) саме учасникам бойових дій", - додав Марченко.

Він зазначив, що раніше обговорювалася можливість створення такого відомства вже в 2018 році, але в державному бюджеті не були передбачені відповідні кошти.

Марченко додав, що виходячи з грошей, що виділяються на Держслужбу ветеранів, на фінансування міністерства необхідно буде втричі більше.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039734
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору