EN|RU|UK
 Економіка
  13606  115

 В Україну надійшла перша партія скрапленого газу зі США

Компанія ЕРУ Трейдинг організувала закупівлі газу для польського СПГ-терміналу і його транспортування в Україну.

ЕРУ Трейдинг, українська дочірня компанія корпорації ЕРУ (США), за допомогою польського партнера організувала закупівлі природного газу для польського СПГ-терміналу і його транспортування по трубопроводу через польсько-український інтерконектор. ЕРУ Трейдинг придбала газ на кордоні і розмістила в сховище в Україні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

28 листопада 2017 р ЕРУ Трейдинг взяла участь у тендері на поставку газу держкомпанії Укртрансгаз і стала єдиним її приватним постачальником.

"З квітня цього року, корпорація ЕРУ є власником поліса страхування від політичних ризиків від державного агентства США, Overseas Private Investment Corporation (OPIC). Двадцятирічний контракт з OPIC забезпечує ЕРУ захист під час транспортування, зберігання та продажу газу в Україні. Поєднання можливості відвантаження спотового обсягу скрапленого природного газу і покриття полісом страхування OPIC дозволило ЕРУ виграти один з десяти лотів на поставку Укртрансгазу 135 млн кубометрів газу протягом наступних семи місяців. ЕРУ стала єдиним приватним постачальником, всі інші лоти отримала НАК Нафтогаз України", - сказано в повідомленні.

Як заявив Дейл Перрі, президент корпорації ЕРУ: "Ми пишаємося спільною роботою з нашим стратегічним польським партнером над першою, історичною відправкою СПГ в Україну і постачанням газу, яке ми будемо здійснювати Укртрансгазу в зимові місяці".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039536
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору