EN|RU|UK
 За кордоном
  6149  35

 Модернізація російського ВМФ загрожує підводним лініям зв'язку, - начальник Генштабу ВС Британії

Начальник генштабу британських ВС розповів, що НАТО розглядає уразливість підводних кабелів як одну з ключових загроз для країн Заходу з боку російського військово-морського флоту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Бі-Бі-Сі.

Виступаючи в аналітичному центрі RUSI, сер Стюарт Піч вказав, що знищення або виведення з ладу кабелів стане "негайним і потенційно катастрофічним" ударом по економіці країн НАТО.

"У відповідь на загрозу, яку представляє модернізація російського військово-морського флоту - як атомних, так і неатомних підводних човнів і надводних кораблів, - ми, разом з нашими атлантичними союзниками, надаємо пріоритет завданням, пов'язаним із захистом морських ліній зв'язку", - повідомив сер Стюарт.

Сер Стюарт Піч посідає вищий щабель у професійній ієрархії британських військових. Він очолює Штаб оборони (еквівалент генерального штабу в інших країнах), є головним військовим радником для цивільного міністра оборони та уряду в цілому і має звання, еквівалентне російському рангу генерал-полковника.

"Це може здатися повторенням старих завдань, - визнав він. - Дуже, дуже важливо, щоб ми всі зрозуміли, наскільки важливе це повторення для Організації Північноатлантичного договору".

"Адже Росія, крім будівництва нових кораблів і підводних човнів, продовжує удосконалювати свої можливості інформаційної війни та інших нових методів ведення війни", - зазначив сер Стюарт.

За його словами, Велика Британія і її союзники мають зрозуміти сенс модернізації російського військово-морського флоту і пропорційно модернізувати власні військово-морські сили.

Нагадаємо, раніше НАТО зіткнулося зі спробами Російської Федерації збільшити свій військовий потенціал практично на всіх фронтах і Альянс зараз у стані готовності, щоб не допустити повторення військової інтервенції Кремля в Криму і на сході України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039524
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору