EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  854  4
Матеріали за темою:

 У Конгресі США підготовлений законопроект про допомогу Україні в сфері кібербезпеки, - посольство України

Комітет у закордонних справах Палати представників Конгресу США розглянув і рекомендував до схвалення проект "Закону 2017 про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу посольства України в США.

Законопроект регламентує надання допомоги Україні за такими напрямками, як:

- встановлення найбільш сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах органів державної влади, у тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об’єктів критичної інфраструктури України;

- зменшення залежності України від російських технологій;

- сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібер-безпеки, та міжнародних зусиллях з протидії кібер-загрозам, а також розбудові нашою країною власних спроможностей у сфері кібер-безпеки.

У документі підтверджується відданість Сполучених Штатів Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

Реалізація цієї законодавчої ініціативи стане важливим внеском у боротьбу України з гібридною війною РФ, що триває, і складовою якої є здійснення кібер-атак проти нашої держави. Співавторами документа виступили члени Конгресового українського косусу, конгресмен-демократ Б.Бойл та конгресмен-республіканець Б.Фітцпатрик.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039498
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору