EN|RU|UK
 Події
  18524  75

 Люди Фірташа закриють UBER в Україні, - Гудименко

Журналіст і блогер Юрій Гудименко написав, хто стоїть за новим законопроектом про таксі, який може змінити структуру ринку вже в 2018 році.

Як передає  РБК-Україна, про це  написав у своєму блозі Юрій Гудименко. 

"У разі прийняття закону, всі ці ваші новомодні програми на кшталт "уклонів" і "уберів" опиняться під таким тиском (не контролем, а саме тиском) держструктур, що працювати їм буде вкрай складно - а точніше, переводячи на українські реалії, вкрай дорого", - зазначив він.

На його думку, законопроект написаний в інтересах "Яндекс.Таксі".

"Антонюк - людина Фірташа, глава київської організації фірташівської Федерації роботодавців України, а заодно заступник голови цієї чудової контори в цілому. І найцікавіше - те, що "Уклон" і "Убер" йому дуже не подобаються, а "Яндекс-таксі" (сюрприз-сюрприз, воно активно працює ) Антонюк як би не помічає. Крім того він розробив законопроект щодо  таксі 3107,
підписаний депутатом Вадатурським", - пише Гудименко. За його словами, від прийняття законопроекту виграють сервіси, що працюють "втемну"- насамперед, "Яндекс-таксі"

"Законопроект для Антонюка і Фірташа дуже важливий: на прес-конференції з цього законопроекту після клацання вбігають журналісти "Інтера", в законопроект тишком-нишком вписані норми для повноцінного повернення "Яндекс-таксі", а на сайті ФРУ з'являються статті Антонюка проти поганого "Убера", - пише Юрій Гудименко.

"А під ці розмови про законопроект "Яндекс-таксі" спокійно працює в Україні і сподівається повернутися. Щодо того, як саме повернеться: так дуже просто. Тих, хто намагається працювати за законом, будуть пресувати через обшуки в офісах і нездійсненні вимоги (наприклад, зберігати в сейфі дорожні листи всіх поїздок всіх водіїв за останні 3 роки). А хто за законом працювати навіть не збирався (наприклад, хто під санкціями сидить) - тим нічого".

Андрій Антонюк - голова правління Всеукраїнської громадської організації "Українська таксомоторна асоціація" (УТМА), глава Федерації роботодавців Києва. Олігарх Дмитро Фірташ з 2011 року очолював Раду Федерації роботодавців України, а в 2016 році офіційно поступився посадою Дмитру Олійнику. Телеканал "Інтер" належить холдингу Inter Media Group, 80% акцій якого у власності Дмитра Фірташа.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039480
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору