EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Суспільство
  5683  81

 2,5 млн жінок і 500 тис. чоловіків в Україні отримують пенсію нижчу за середню, - Рева

3 мільйони громадян в Україні отримують пенсію нижчу за середню, тому що отримували низькі зарплати.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

“Сьогодні 3 мільйони громадян, з яких 2,5 мільйони жінок і 500 тисяч чоловіків, мають повний страховий стаж, але через свої низькі зарплати отримують пенсію нижче середньої. Тому на наступному етапі пенсійної реформи уряд це врахує, і несправедливість для трьох мільйонів пенсіонерів буде виправлено”, - заявив Андрій Рева.

Він також акцентував увагу на проблемі, що є характерною для деяких працюючих пенсіонерів, які після виходу на пенсію та продовжуючи працювати, погоджуються на пропозицію роботодавців щодо зменшення рівня заробітної плати (оскільки пенсія компенсує втрати), але після закінчення трудової діяльності та перерахунку пенсії, можуть отримувати менший коефіцієнт заробітної плати, навіть зі збільшенням вислуги років.

“Таке заниження вартості робочої сили роботодавцями потім негативно відбивається на працівниках при нарахуванні пенсій. Тому сьогодні розглядається варіант щодо фіксації коефіцієнту заробітку на момент призначення пенсії та його перегляду тільки за умови отримання більшої зарплати після цього. Сьогодні збираються такі пропозиції для подальшого внесення коректив у систему пенсійного забезпечення, які усунуть всі виявлені недоліки”, - пояснив міністр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039466
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору